BU MEYDAN’DA HAYAT VAR!

Home | Genel | BU MEYDAN’DA HAYAT VAR!
BU MEYDAN’DA HAYAT VAR!

BU MEYDAN’DA HAYAT VAR!

 

Ege’nin gözbebeği Manisa’da 41 bin 223 dönüm içinde alışveriş merkezi, ofisler ve yaşam alanlarının yer aldığı karma proje 19 Haziran’da lansman fiyatlarıyla satışa çıkıyor.

Son dönemde yeni projeleriyle Ege’nin yükselen değeri haline gelen Manisa, şehrin en büyük karma projesiyle trend çıtasını biraz daha yükseğe çıkarmayı hedefliyor. Manisa Uncubozköy’de, bugüne kadarki en büyük projesini görücüye çıkaracak olan Gergül İnşaat; yatırımcısına yine çok kazandıracak ve yine çok konuşulacak.

Manisa’nın ilk karma projesi olan Manisa Meydan, yaşam, çalışma, alışveriş, eğlence ihtiyaçlarını tek bir çatı altında ve özel bir lokasyonda buluşturuyor. Kentin en işlek ve merkezi yerinde konumlanan Manisa Meydan; Adliye, İl Emniyet Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Celal Bayar Üniversite Hastanesi’nin yanı başında, Spil Dağı’nın eteklerinde doğayla iç içe konumlanıyor.

Bünyesinde farklı markaların yer alacağı alışveriş merkeziyle birlikte tasarlanan 1029 adet konut ve ofisin bulunduğu proje sağlıklı, konforlu, kaliteli ve modern bir yaşam vaad ediyor. Gergül İnşaat’ın yapımını sürdürdüğü Manisa Meydan projesi; yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, peyzaj, otopark ve 7/24 güvenlikli kapalı site yapısıyla konforlu ve güvenli bir yaşamı bir arada sunuyor.

Doğanın yaşamla bütünleştiği Manisa Meydan’da, tüm detayları titizlikle tasarlanmış ve her biri gün ışığıyla buluşan farklı tiplerde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor.