İzmir’in en çok tercih edilen konut markasında neler oluyor?

Home | Genel | İzmir’in en çok tercih edilen konut markasında neler oluyor?
İzmir’in en çok tercih edilen konut markasında neler oluyor?

İzmir’in en çok tercih edilen konut markasında neler oluyor?

Gergül İnşaat’ın Mavişehir’deki dördüncü projesi Mavişehir Modern 4’te iki günlük lansman süresinde konutların % 48’i satıldı
20 Eylül 2014 tarihinde, lansmana özel tanıtım fiyatlarıyla satışa çıkan Gergül İnşaat’ın Mavişehir’deki dördüncü projesi Mavişehir Modern 4’te iki günlük lansman süresinde konutların % 48’i satıldı.

Gergül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Gültekin “ İstek ve talepleri belirledik. Bölgeye değer katacak projeyi oluşturduk. Mavişehir Modern kalitesini tercih edenler her zaman kazandı ve kazanmaya devam edecek. “ Sözde değil özde anahtar teslim anlayışı” ile çıktığımız yolculuğumuzda kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz projelerimizi zamanından önce ve eksiksiz teslim ederek hayata geçirmenin gururunu yaşıyor ve ilk günkü heyecan ile çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Gösterilen yoğun ilgiden ve bize verilen değerden dolayı İzmirlilere ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Verilen değere layık olmak için var gücümüzle çalışmaya ve şimdi de Mavişehir Modern4 projemizle beklentilere değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

Beklentileri en üst seviyede karşılamak amacıyla, tamamen tüketici talepleri doğrultusunda tasarlanan ve yapımına başlanan Mavişehir Modern4 projesi 30 Haziran 2016 tarihinde teslim edilecek.

Kaynak:http://www.emlaktasondakika.com/