Mavişehir Modern 3 projesi, tanıtım fiyatları ile 7 Nisan’da satışta.

Home | Genel | Mavişehir Modern 3 projesi, tanıtım fiyatları ile 7 Nisan’da satışta.
Mavişehir Modern 3 projesi, tanıtım fiyatları ile 7 Nisan’da satışta.

Mavişehir Modern 3 projesi, tanıtım fiyatları ile 7 Nisan’da satışta.

Mavişehir Modern3 projesi 7 Nisan’ da  tanıtım fiyatlarıyla satışta..
Gergül İnşaat, Aralık 2011′ de yaşamın başladığı Mavişehir Modern’ den ve inşaatını sürdüdüğü Mavişehir Modern2’ den sonra yepyeni bir yerleşim alanı daha oluşturuyor. Az katlı blok yapıları içinde, tüm detayları düşünülmüş 306 daire, Gergül İnşaat kalitesi ve güvencesiyle , yine butik site ortamında, yine Mavişehir’ de, Gergül İnşaat kardeş kuruluşu olan MG Mustafa Gültekin işbirliği ile Mavişehir Modern3 ile hayata geçiyor. Depreme dayanıklı yapısı, kaliteli ve modern mimarisi, işlevsel iç mekan çözümleri ve peyzajı ile, çevredeki yoğun ve yüksek katlı toplu konut projelerinden ayrışan Mavişehir Modern3, Mavişehir’ de çevreyoluna yakın konumda, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde, hafif raylı metro istasyonuna ise 2 dakika mesafede bulunuyor. Her ayrıntının titizlikle tasarlandığı Mavişehir Modern3, güvenlikten yeşil alanlara, oyun alanlarından havuzuna kadar tüm yaşamsal gereksinimler düşünülerek kurgulandı
24bin 327 m2 arsa alanı üzerinde Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan Mavişehir Modern3 zemin + 9 kat olmak üzere, 13 blok toplam 306 daireden oluşuyor. Mavişehir Modern3′ de günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak projelendirilmiş, 101,87 m2 ile 199,30 m2 aralığındki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler farklı yaşam biçimleri için seçenekler oluşturuyor.  Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içinde, şehrin konforunun doğa ile içiçe yaşanabildiği, modern, sağlıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturan Mavişehir Modern3, İzmir Mavişehir’ de Çevreyolu’ na yakın, Metro İstasyonu, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Az katlı butik site yapısı içinde, arazisinin %80′ i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan Mavişehir Modern3′ de açık ve kapalı otopark alanları, süs havuzları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, tenis kortu, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.
Sosyal alanların yeşil ve su öğeleriyle bütünleştiği geniş bir rekreasyon alanı oluşturulan Mavişehir Modern3′ de dairelerin tümü peyzaj alanları ile birebir ilişki kuruyor. İzmir iklimine uygun olarak tasarlanmış geniş balkonlar, aydınlık ve fonksiyonel yaşam mekanları, modern ankastre ürünlerle donatılmış geniş ve ferah mutfak alanları, kullanışlı banyolar tüm daire tiplerinin ortak özellikleri arasında yer alıyor.
Bulunduğu konum ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Mavişehir’ in en gözde prolelerinden biri olacak olan Mavişehir Modern3, şehir hayatından vazgeçemeyip doğa ile içiçe olmak isteyenler için cazip bir seçenek olacak.
7 Nisan’ da tanıtım fiyatları ile satışa çıkacak olan Mavişehir Modern3’ de konut alıcıları, tanıtım fiyatlarından yararlanmanın yanı sıra, daire seçme şansına da sahip olacaklar.