2013 Yaza Merhaba Basın Bülteni

Home | Genel | 2013 Yaza Merhaba Basın Bülteni
2013 Yaza Merhaba Basın Bülteni

2013 Yaza Merhaba Basın Bülteni

20 Eylül’ de özel tanıtım fiyatlarıyla satışa çıkacak olan Mavişehir Modern4′ te avantajlı tanıtım fiyatları kısa bir süre için geçerli olacak. Gergül İnşaat daha önceki projelerinde olduğu gibi Mavişehir Modern4′ te de kazandırmaya devam ediyor.

25 yıldan bu yana hayata geçirdiği nitelikli projeler ile, İzmir’ de en çok tercih edilen konut geliştiricisi şirketi olmayı başaran Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin, İzmir’in gözde bölgesi Mavişehir’de yepyeni bir projenin daha yapımına başladı. Gergül İnşaat son dört yılda, ödünsüz bir kalite ve teslim anlayışıyla hayata geçirdiği Mavişehir Modern, Mavişehir Modern2, Mavişehir Modern3 projeleriyle, konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Mavişehir Modern konutlarına bir yenisini ekliyor.

Yine Mavişehir’ deki  merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Mavişehir Modern4 projesi, Çevreyolu’ na ve Mavişehir Metro İstasyonuna yakın, okullara, alışveriş ve aktivite merkezlerine, rekreasyon alanlarına yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içerisinde, 13 bin 064 metrekare arsa alanı üzerinde  inşaa edilen Mavişehir Modern4 projesinde, açık ve kapalı otopark alanları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, süs havuzları, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, kapalı spor salonu ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Diğer Mavişehir Modern projelerinde olduğu gibi, özgün konsept tasarımlara ve projelere imza atan Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan Mavişehir Modern4,  zemin + 15 kat olmak üzere, 2 blok toplam 225 daireden oluşuyor. Mavişehir Modern4′ te günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak projelendirilmiş, 64.04 metrekare ile 171.08 metrekare aralığındaki 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, farklı yaşam biçimleri için seçenekler oluşturuyor.

Temel sistemi ve zemin iyileştirmesi projesi Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezine hazırlatılan Mavişehir Modern4 projesinde konut sakinlerine güvenlik, site yapısının konforu ile sunuluyor.

Projesi daha satışa çıkmadan yogun ilgi gören, inşaatı hızla devam eden Mavişehir Modern4′ te, 3+1 örnek dairesi satış ofisinde, konut sahibi olmak isteyenlere birebir fikir verecek şekilde, aslına uygun olarak imal edildi.

20 Eylül 2014 tarihinde, özel tanıtım fiyatlarıyla satışa çıkacak olan Mavişehir Modern4 projesi, Mavişehir Modern markasıyla hem yatırımını hem de geleceğini planlamak isteyenler için, kazançlı bir seçenek oluşturacak.

Daha önceki projelerinde olduğu gibi, yine avantajlı fiyatlarla satışa çıkarak, konut alıcılarına kazandıran Gergül İnşaat, Mavişehir Modern4 tanıtım fiyatlarının kısa bir süre için geçerli olacağını açıkladı.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, 20 Eylül’ de tanıtım fiyatları ile satışa çıkacak olan Mavişehir Modern4′ te konut alıcıları, tanıtım fiyatlarından yararlanmanın yanı sıra, daire seçme şansına da sahip olacaklar.